Питання та відповіді:

Загальні питання:

При підключенні потрібно заповнити "Заяву про прийняття умов Публічного договору про надання послуг доступу до мережі інтернет", також це можливо зробити у будь-якому офісі компанії за адресою:

м. Вишневе, вул. Лесі Українки, 37;

м. Боярка, вул. Молодіжна, 12/2;

с. Софіївська Борщагівка, вул. Миру, 30;

с. Крюківщина, Дружби, 1

Для заповнення заяви, при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Надання послуг відновлюється автоматично після зарахування коштів на баланс і оплати заборгованості.

Для абонентів, які оформили оплату за підключення у розстрочку, послуга відновлюється після переказу коштів з основного рахунку на баланс розстрочки. Дана процедура здійснюється оператором цілодобової підтримки за вказаними номерами на сайті.

Для тимчасового припинення користування послугою Інтернет можна скористатись тарифом “Пауза”.

Даний тариф встановлюється або змінюється за усною чи письмовою вимогою абонента.

Дія тарифу “Пауза”, згідно договору, від 1-го до 3-х календарних місяців на рік, але не менш ніж 28 днів. У випадку необхідності призупинення послуги строком більш ніж 3 місяці, рекомендується вносити плату за користування тарифом на перед.

Тимчасове призупинення користування кабельним ТБ не передбачено договором про надання послуг.

Припинення користуванням послугою передбачає дострокове розірвання договору між абонентом і провайдером. В такому випадку слід звернутися до найближчого офісу, для письмової згоди на повне припинення користування. При собі необхідно мати документ, що підтверджує особу на яку зареєстрований договір.

Вся інформація про стан рахунку на балансі, додаткових сервісах і послугах доступна в особистому кабінеті абонента.Також, можна звернутися в службу цілодобової підтримки за вказаними номерами телефонів, або замовивши зворотній зв'язок на сайті Максимум-Нет .

Інформацію по обліковим даним, про залишок на балансі, про новини компанії та доступ до додаткових сервісів, можна отримати в “Особистому кабінеті”  на сайті або за прямим посиланням:  stat.maximuma.net.

Для авторизації потрібно знати номер договору (або логін) та пароль. Ці дані зазначені в Договорі (додаток №2 “Акт підключення абонента” п. 4). В разі необхідності можливо уточнити цю інформацію звернувшись до цілодобової служби підтримки.

Для зміни тарифного плану чи консультації стосовно цього, слід звернутися в службу цілодобової підтримки за вказаними номерами телефонів.

Зверніть увагу! Перехід на тарифний план більшої вартості - БЕЗКОШТОВНИЙ. При зміні тарифного плану с більшої на меншу вартість, перехід ПЛАТНИЙ і становить 50 грн.  Кошти будуть списані автоматично с вашого балансу.

Фінансові питання:

Надання послуг здійснюється за передоплатою. На початку облікового періоду система фінансового обліку автоматично знімає с вашого рахунку абонентську плату в повному обсязі, незалежно від фактичного початку користування послугою.

 Початок облікового періоду є день підключення абонента до мережі або інший день, який був встановлений згідно умов передбачених у договорі.  

Якщо на балансі не достатньо коштів для сплати вартості тарифного плану - відбувається зняття абонентської плати в розмірі доступних коштів на рахунку, а сумма якої недостатньо буде в мінусі. Доступ на використання послуги, у зв'язку з негативным балансом на рахунку, тимчасово обмежується.

Якщо сума на рахунку перевищує вартість тарифного плану, різниця між внесеною сумою і вартістю тарифного плану зберігається на рахунку та буде використана для подальших виплат.

Вартість підключення послуги сплачується готівкою при укладанні договору в одному з офісів компанії:

м. Вишневе, вул. Лесі Українки, 37;

м. Боярка, вул. Молодіжна, 12/2;

с. Софіївська-Борщагівка, вул. Миру, 30.

Абоненти таких населених пунктів, як с. Крюковщина, с. Гатне, с. Чабани, с. Віта-Поштова, с. Юрівка, с. Нове, с. Тарасівка, м. Боярка (історична частина міста), мають можливість оплатити вартість підключення під час проведення даних робіт на дому або звернутися в монтажний відділ за адресою с. Крюківщина, Дружби, 1, за попередньою домовленістю.

Для цього слід уточнити спосіб оплати.

Якщо оплата проводилась через термінал, перевірте коректність такої інформації:

  • в рядку «Одержувач» - ТОВ «Максимум - Нет»;
  • в рядку «Призначення платежу» - оплата інтернет послуг;
  • перевірте номер договору, вказаний у квитанції.

Якщо оплата проводилась у формі банківського переказу (на розрахунковий рахунок):

  • варто враховувати, що банківський платіж зараховується протягом 1-3 робочих днів;
  • перевірте, чи вірно вказані реквізити отримувача та чи зазначений номер договору в платежі.

Для подальшого вирішення проблеми зверніться до цілодобової підтримки за вказаними номерами телефонів і надайте оператору інформацію про платіж (Ваш номер договору, сума платежу, дата і час).

Якщо надання послуги було призупинено через несплату, тимчасово відновити доступ можна включивши функцію «Активувати доступ» в особистому кабінеті абонента.

Час зарахування коштів залежить від способу оплати.

Спосіб оплатиЧас зарахування
Терміналиприбл. 1-5 хв
Онлайн сервіси «EasyPay», «I-Pay», «Visa/MasterCard», «Privat24».прибл. 1-5 хв
Скретч-карти Maximum-Net:прибл. 1-5 хв
Банківський переказ за реквізитами, онлайн сервіси "Monobank", "Portmone" та іншіпротягом 1-3 рабочих днів

TOP