Питання та відповіді відносно Цифрового телебачення:

Цифрове ТБ

Послуга “Цифрове телебачення” - це можливість перегляду українських та зарубіжних телеканалів через Інтернет. Дана послуга реалізована за технологією OTT.

Технологія OTT (Over the Top) - це метод надання доступу до цифрового телебачення напряму від контент-провайдера до користувача, що надає змогу використовувати послугу усюди, де є стабільне підключення до мережі Інтернет. А також перевагою даної технології є можливість  використанням функції TimeShift / CatchUP, що надає змогу призупинити та продовжити перегляд у зручний для вас час улюбленої передачі, фільму тощо.

Для початку користування послугою необхідно зареєструвати особистий кабінет абонента. Зверніться до цілодобової підтримки за вказаними номерами телефонів або натисніть кнопку “Підключитися” і наші менеджери допоможуть в реєстрації.

Діючі абоненти Maximum-Net можуть активувати послугу самостійно в особистому кабінеті, перейшовши в розділ Цифрове TV. Детальніше про активацію тут.

Даний пакет доступний лише абонентам Maximum-Net при першій активації послуги “Цифрового ТБ”. Він надається абонентам, що використовують тарифні плани на Інтернет, які доступні фізичним особам. 

Після активації буде можливість перегляд повного пакета цифрових каналів, які доступні лише в платному пакеті, на пробний період протягом 30 днів - безкоштовно. По закінченню даного терміну, відбудеться автоматичний перехід на пакет “TV Базовий”, який включено до вартості тарифного плану на Інтернет.

Пакет "TV Базовий" доступний лише абонентам Maximum-Net, що використовують тарифні плани на Інтернет для фізичних осіб. Після активації даного пакета додаткові списання за послугу Цифрового ТБ не стягуються, оскільки вартість послуги буде включено до плати за Інтернет.

 

Цей пакет дає можливість переглядати максимальну кількість телеканалів та доступний всім фізичним особам, в тому числі абонентам інших провайдерів.

З переліком телеканалів можна ознайомитись на сайті в розділі “Телебачення”, підрозділ  “ОТТ TV” .

На даний момент послуга "Цифрове ТБ" готова до використання на таких пристроях:

 • На комп'ютері через браузер з особистого кабінету (розділ "Цифрове ТБ", натиснувши кнопку "Дивитися ТБ онлайн");
 • Приставки та Smart TV на ОS Android з додатком Maximum-Net OTT Box;
 • Смартфони та планшети на ОS Android з додатком  Maximum-Net OTT;
 • Смартфони та планшети на iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) з додатком  MaximumTV Onlin‪e;
 • Медіаплеєри MAG 200/250, AURA/AURA HD з використанням порталу stb.maximuma.net;
 • Медіаплеєри Dune HD з додатком Omega TV;
 • Smart TV Samsung  (використання додатку залежить від версії ОС, дізнатися більш детально можна в розділі “Як налаштувати”)
 • Smart TV LG (використання додатку залежить від версії ОС, дізнатися більш детально можна в розділі “Як налаштувати”)

Якщо ваш пристрій не підтримує жодного з вищезазначених додатків, можна використовувати інші застосування для перегляду плейлистів m3u.

Після завантаження додатку на пристрій, з'явиться інформація про необхідність активувати тарифний план зазначивши “код активації”, який ви можете отримати в особистому кабінеті, розділ “Цифрове ТБ”, натиснувши кнопку “Активувати новий пристрій”, попередньо активувавши бажаний пакет каналів. 

Списання абонентної плати за послугу відбувається щомісяця авансовим платежем з дня активації послуги.

Для зручності абонентів компанії Maximum-Net по інтернету, списання плати за послугу буде відбуватися в день зняття абонентської плати за основним договором.

 • Швидка оплата за допомогою платіжних карт Visa / Master Card використовуючи сервіси IPay, EasyPay, Privat24, Master Pass* 

 * З можливістю прив'язки платіжної картки в особистому кабінеті, а також налаштування автоматичної оплати.

 • Банківського переказу за реквізитами. Зарахування коштів по банківським переказам відбувається в період від трьох до п'яти банківських днів.
 • У платіжних терміналах на рахунок компанії Maximum-Net, вибравши розділ "Інтернет".

Призупинення списання плати здійснюється шляхом деактивації послуги в особистому кабінеті. Для діючих абонентів, які використовують послугу Інтернет -  зміною пакету на "TV Базовий", при якому додаткові нарахування не відбуваються.

TOP